ALARM OTOMASYON

Siz mekanınızdayken ya da dışarıdayken, hem sevdiklerinizi hem de eşyalarınızı kötü niyetli insanLara karşı korumak ve tam kapsam güvenlik altına almak artık çok kolay!

EV VE İŞYERİ ALARM /YANGIN SİSTEMLERİ


Elektronik güvenlik sistemleri ile varlıklarınızı hırsızlık gibi kötü niyetli girişimlere karşı korumakla kalmayacak; yangın, sağlık problemleri, gaz kaçağı, panik, tehdit gibi acil müdahale gerektiren durumlara karşı da önlem almış olacaksınız.

ücretsiz keşif sonrasında konutun/ iş yerinin yapısına göre belirlenen alarm sistemi her bir mekân için farklılık gösterebilir.
Alarm paneline PSTN telefon hattı veya GSM hattı bağlantısı yapılarak 7/24 hizmet veren Alarm Gözlem Merkezimizle irtibatlandırılarak kontrol altında tutulması sağlanır.

Alarm sistemi, abonelerin isteğine göre kablolu ya da kablosuz olarak seçilebilir.

Kablolu Alarm Sistemi
Kablolu alarm sisteminde manyetik kontak, hareket dedektörü, harici siren ve tuş takımı alarm paneline kablolar yardımı ile bağlanmaktadır.

Kablosuz Alarm Sistemi
Kablosuz alarm sisteminde manyetik kontağın ve hareket dedektörünün alarm paneline bağlanması için kablo gerekmemektedir. Genellikle estetik kaygısı olan abonelerimiz tarafından tercih edilmektedir.

 

FİLOTÜRK

İLETİŞİM