SUNUM SİSTEMLERİ

PROJEKSİYON SİSTEMLERİ


CASIO tarafından geliştirilen ve sektörde devrim olarak adlandırılan Lazer&Led hibrit ışık kaynağı ile 2000 lümenden 6000 lümene kadar farklı ışık gücü sağlayan projeksiyon cihazlarımız tüm benzerlerine fark atmıştır.
 Civa kullanılmadan ışık üreten ve beraberinde 20.000 saat ışık kaynağı ömrü vadeden cihazlarımızın çevreci olması,(lambalı projeksiyon cihazlarında bulunan civanın etkisi sonucu oluşan radyasyon üretmemesi) ayrı bir özelliğidir.
 Enerji gidip gelmelerinden kaynaklanan lamba patlama derdi bu cihazlar ile ortadan kalkmıştır.


Hızlı açılış ve hızlı kapanış özellikleri mevcuttur.
 Casio nun ücretsiz mobil uygulamalarını kullanarak (Apple ve android ile uyumlu) eğitimciler sınıfa teknolojiyi kolaylıkla entegre edebilirler.Mobil uygulama,eğitimcilere mbil cihazlardan sunum yapmalarını sağladığı gibi internet üzerinden eş zamanlı görüntü içeriği aktarabilirler.Ayrıca mobil cihaların kamerasını kullanarak görüntü yakalamayı ve projeksiyona aktarmaya olanak sağlar.
 SHORT THROW modellerimiz ile 45 cm den 80 inç (203 ekran) gibi kısa mesafeden büyük ebatlı görüntü almak mümkündür


AKILLI TAHTA SİSTEMLERİ


 42" ten120" e kadar ekran boyutu seçenekleri ile sabit veya taşınabilir akıllı tahta cihazlarımızı parmağınızla veya kaleminizle müdahale ederek bilgisayarınızı dev ekrana taşıyabilir ve üzerinde dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz,isterseniz yaptığınız tüm işlemleri kaydedebilir ve izleyicilere cd-taşınabilir disk ortamında verebilirsiniz...


  özgürlük parmaklarınızın ucunda...

 

FİLOTÜRK

İLETİŞİM